Zjistěte o SKIALPECH první poslední

Máme toho dost!

Dost! Dost! Dost! Ale jenom pro ty nejrychlejší. Nejhbitější sportovce, co fofrem převléknou plavky, podlezou Valdickou bránu a na Husově 59 vstoupí do dveří pod logem SAGITA OUTDOOR. Máme toho ještě dost! A se slevou 30 - 70 %.

V tom dosavadním horku si i zarputilý horal vystačil pouze s plavkami. A tak se nám na věšácích a v regálech objevila ve výprodeji spousta zajímavých horokousků - do města i do přírody. Což se hodí! Protože v září a říjnu je venku stejně nejlíp.

Podzim v Tatrách

Stabilní počasí, minimum lidí a ty barvy! Nocleh na horské boudě si ale raději objednejte včas. Nech nespíte v reštaurácii na podlahe. I když i na to vás vybavíme - šikovnou karimatkou, která v batohu zabere prostor sotva tak velký jako vaše svačina. A softshellku si nezapomeňte! V údolí sice může být fajn, ale Velká Studená dolina se nejmenuje Studená jen tak, pro nic za nic.

Obojí - karimatku i softshellku - vám zabalíme s krásnou slevou - 30 až 70 %.

Odpoledne ve Skaláku

Jednu dvě cesty, jen tak na pohodu. Nahoře se zapsat do knížky, nasát atmosféru a pak to zakončit na koupáku - jak jinak taky. A rovnou můžete vyzkoušet nové kalhoty. Ty staré držely pohromadě už jen silou vůle. A do batohu, co jste pořídili v Sagitě, se vleze vercajk pro celou rodinu. Takže vyrazte všichni společně. Třeba na Západní hranu na Dívčí.

Za lepší peníz jste se tam vybavit nemohli - za polovinu původní ceny.

Nocleh na Luži

Po dešti se úplně vyjasnilo a na vlhké lesní stezce alespoň vyzkoušíte, jak nové boty drží. Z Dolní Světlé je to nahoru slabá hodinka. To si ještě před západem slunka stihnete uvařit něco na zub. A kávičku. Bez ní by to nebylo ono. Ještěže tady po staré chatě zůstal rovný plácek. Zachumláte se do spacáku a bude vám hej. Tady - nahoře pod hvězdami.

A nejenže jste před výpravou nemálo ušetřili. Ale ještě jste si nechali dobře poradit. Což my v Sagitě umíme.

Přijďte na slevy!

A přijďte rychle. V Sagitě v Jičíně máme nejen ty výrazné slevy na oblečení, boty, sandále, batohy, stany, spacáky či karimatky. Taky máme čas se vám věnovat a podělit se o pár dobrých rad.

Naše zkušenosti do vaší schránky

Nechte nám tu kontakt a my vám jednou za měsíc pošleme pár dobrých tipů, co se venku vždycky hodí. A nebojte, vaše osobní údaje máme pod kontrolou. Přesvědčte se >>
sagita_logo
Husova 59, 506 01 Jičín
info@telemark.cz
+420 493 535 985
Mgr. Jiří Všetečka
Tylova 1083, 506 01 Jičín
IČ: 60925183
DIČ (VAT): CZ6704072111
Účet: 156887461/0300 ČSOB, a.s. – pobočka Jičín
IBAN: CZ83 0300 0000 0001 5688 7461
SWIFT: CEKOCZPP
Zjistěte o SKIALPECH první poslední
Vstupte do poradny