Zjistěte o SKIALPECH první poslední

100% spolehlivá předpověď počasí na letošní září

Sledovat předpovědi počasí v televizi je stejné, jako si do zavařovačky s žebříčkem pořídit žábu rosničku. Víte prdlajs. My jsme zapojili náš selský rozum, 25 let zkušeností a tady je předpověď, na kterou je spoleh.

A než vyrazíte ven, doporučujeme se místo do telefonu podívat z okna.

 

1. Bude pařák (pořád)

A nepoleví to a nepoleví. Jazyky na vestě a stín je skoro jako podpultové zboží. Naštěstí u nás v SAGITĚ máme pořád k mání nějaké ty letní kousky, které vyprodáváme se 30 - 70% slevou. Včetně dětského oblečení.

Přijďte. Než to rozeberou jiní.

 

 

2. Konečně zaprší

Takže mlha, bláto, vlhko. Kořeny na stezkách budou klouzat a bahno se vám bude lepit na paty. A to je přesně ten pravý čas pro opravdové milovníky přírody. Vyrazit ven v takovém počasí je totiž něco úžasného. Do plic vám proudí čistý vzduch, hory působí tak nějak magicky a v lesích potkáte maxiálně srnku s veverkou.

Pro tyhle výpravy se budou hodit teplejší vrstvy a pořádné nepromokavé boty. I pár takových hezký věcí máme teď ve slevě.

 

 

3.Ochladí se

A to by bodlo! Takový normální český podzim, jaký známe. Občas sluníčko, sem tam mráček, z toho pár kapek a pak přijde duha. Počasí sice jak na houpačce - chvíli cítíte teplo, chvíli zimu - ale když máte oblečení z merino vlny, tak je vám fajn tak jak tak. A hodí se i multifunkční šátek, ze kterého si můžete udělat čelenku nebo lehkou čepici. Hlavou přece odchází nejvíc tělesného tepla.

Přesně pro tenhle případ tady v SAGITĚ máme novou kolekci merino oblečení Icebreaker a multifunkčních šátků Buff.

 

Že jsme vám moc nepomohli? Tak my to ještě upřesníme: BUDE HEZKY. V přírodě je totiž hezky vždy a pořád. A u nás v SAGITĚ je taky fajn. Však nás znáte - poradíme, podělíme se o zkušenosti a dobře spolu vybereme.

Horám zdar!

Naše zkušenosti do vaší schránky

Nechte nám tu kontakt a my vám jednou za měsíc pošleme pár dobrých tipů, co se venku vždycky hodí. A nebojte, vaše osobní údaje máme pod kontrolou. Přesvědčte se >>
sagita_logo
Husova 59, 506 01 Jičín
info@telemark.cz
+420 493 535 985
Mgr. Jiří Všetečka
Tylova 1083, 506 01 Jičín
IČ: 60925183
DIČ (VAT): CZ6704072111
Účet: 156887461/0300 ČSOB, a.s. – pobočka Jičín
IBAN: CZ83 0300 0000 0001 5688 7461
SWIFT: CEKOCZPP
Zjistěte o SKIALPECH první poslední
Vstupte do poradny